Чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів ради, директорами комунальних підприємств та старостами провів Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв
Першочергово поінформував присутніх про питання та теми, які широко висвітлив губернатор області Сергій Гриневецький на нараді в облдержадміністрації та довів до голів громад.
Тезісно про обговорені теми на апаратній нараді:
-Голова Іван Леонтьєв зауважив про те, що треба працювати над наповненням бюджету та неврахованою землею. Доручив землевпорядникам займатися цим питанням.
– Начальнику фінансового відділу Надії Кураловій передбачити кошти в бюджеті на проведення грошової оцінки землі в громаді.
-Секретарю ради Людмилі Карат терміново розробити програму стратегії розвитку на 2022 рік. Впродовж декількох днів прийняти від старост та керівників структурних підрозділів пропозиції з цього приводу.
-В новому році громада буде порушувати питання перед Національною службою здоров`я України (НЗСУ) щодо надання пакетів услуг та оформлення ліцензій для створення КНП «Теплицька сільска амбулаторія» Теплицької сільської ради.
-На січень 2022 року у всіх закладах на території громади достатньо твердого палива. По всій Україні є проблема з опаленням. Відділу освіти доручено повторно розпочинати тендерні процедури з придбання вугілля.
-Дітей пільгових категорій за рахунок громади підвезуть на Новорічне свято в Одесу.
-Начальник відділу у справах дітей Юлія Ботнар подякувала присутнім за благодійну акцію: «Кожен з нас зробив велику справу, профінансувавши новорічні подарунки на свято Миколая. Малюки отримали задоволення. А, що може бути приємнішим – посмішки дитини!».
-В Будинку культури села Мирнопілля за ініціативи директора Тетяни Богушенко при підтримці місцевих спонсорів були придбані солодощі для дітей з малозабезпечених сімей.
-Під Новий рік заклади культури громади планують провести святкові заходи на вуличних яскраво прикрашених локаціях.


