Чергова апаратна нарада
В понеділок 18 жовтня відбулась чергова апаратна нарада в кабінеті Теплицького сільського голови.
Основні тези.
Теплицькій сільський голова Іван Леонтьєв подякував відділу культури Теплицької сільської ради в особі начальника Марини Чернишевої за проведення на високому рівні урочистостей з нагоди Дня захисників і захисниць України. Побажав і надалі розвивати культуру серед населення громади.
Довів до відома присутніх керівників відділів та старост про введення на території Одеської області «червоної» епідеміологічної зони, у зв’язку з швидким поширенням корона вірусної інфекції серед населення. Закликав всіх тих, хто не вакцинувався – вакцинуватися задля безпеки всіх мешканців громади.
Поінформував, що в Теплицькій громаді з 18 жовтня розпочато опалювальний сезон.
Школи в Теплицькій громаді працюють 1-4 класи – очно, 5-11 на дистанційній формі навчання. Дитячі садки у звичному режимі – очно. 27 жовтня 2021 року в закладах освіти плануються канікули.
Голова доручив директорам комунальних підприємств регулювати увімкнення вуличного освітлення
– Мешканці громади під час повернення з роботи додому повинні пересуватися освітленими вулицями, а не в темряві. Вважаю доцільним вмикати освітлення раніше, – зазначив голова.
Відповідальний за техніку безпеки в громаді Анатолій Бойчук, відзвітував, що всі електрики забезпечені необхідним обладнанням, яке було придбане за кошти місцевого бюджету.
Директор КП «Акватік» Андрій Ганган доповів про відключення боржників з водокористування в селі Теплиця. Спостерігається тенденція серед населення – сплата боргів для оновлення підключення.
В селі Мирнопілля проживає неблагополучна родина, в якій відбувається дебоширство. Представники родини вважають, що голова громади повинен займатися їх проблемами та в різні часи доби в телефонному режимі звертаються з питаннями вирішити їх сімейні сутички. Голова доручив на апаратній нараді начальнику відділу у справах сім`ї Юлії Ботнар розібратися з даною родиною та надати допомогу. В свою чергу Юлія Ботнар доповіла, що даного роду родини знаходяться на контролі служби, але члени таких сімей звикли перекладати свої проблеми на місцеву владу, в той час самі не збираються звертатися в органи поліції та інші уповноважені інстанції. При відвідуванні спеціалістами, заявляють, що все у них гаразд. Начальник зазначила, що всі проблеми можна вирішити і місцеве самоврядування завжди іде на зустріч. Справа за самими членами таких родин.
Впродовж тижня всім боржникам за несплату земельного податку в громаду будуть надіслані листи – попередження. Далі цим займуться уповноваженні органи.
