Чергова апаратна нарада
В Теплицькій сільській раді в понеділок, 9 серпня, в кабінеті голови Івана Леонтьєва відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів сільської ради, керівниками комунальних підприємств та старостами. Вела засідання секретар ради Людмила Карат.
Головуюча зауважила, що за результатами аналізу надходжень в місцевий бюджет різних видів податків, проглядається недовиконання.
– Те, що ми навчилися використовувати кошти місцевого бюджету, ми вже бачимо, необхідно його і поповнювати, і це наше з вами завдання, – наголосила Людмила Карат. – Вважаю, нашим зобов’язанням, згуртуватися і попрацювати в напрямку виявлення боржників та проведення роботи з ними.
Дано доручення тим керівникам, які уповноважені збирати данні з несплати податків, надати інформацію до сільської ради, щоб розробити алгоритм з наповнення бюджету.
Керівникам комунальних підприємств доручено підготувати перелік тих адрес, в яких прибудинкові території та ділянки, відведенні для особистого селянського господарства, закинуті та в незадовільному стані (занедбані), для подальшої роботи з їх господарями.
Наприкінці тижня планується засідання комісії з підготовки до зими, а також зустріч всіх працівників трудового колективу сільської ради для вирішення нагальних питань.
Заклади культури Теплицької сільської ради ведуть активну підготовку до святкування річниці Незалежності України та Дня прапора, – про це заявила начальник відділу культури Марина Чернишева. Планується ряд святкових заходів, участь в урочистій ході художніх та аматорських колективів Теплицької громади у місті Болград. До Дня прапора України біля будівлі Теплицької сільської ради буде встановлений флагшток. Урочисте підняття прапору громада планує провести саме біля нього.



