Чергова апаратна нарада при Теплицькому сільському голові
25 жовтня 2021 року в кабінеті Теплицького сільського голови Іване Леонтьєві відбулась апаратна нарада.
Основні тези наради.
-Голова звернув увагу присутніх начальників структурних підрозділів та старост на рівень вакцинації в громаді. В цілому стан вакцинації так, як і рівень захворюваності приблизно на рівні минулого тижня. Люди вакцинуються, але не досить активно. В громаді постійно проводиться роз’яснювальна робота з цього приводу. На сайті Теплицької громади teplytska-gromada.org.ua досить докладно висвітлена інформація про необхідність вакцинації, пункти щеплення та багато іншого.
-Зі слів голови стало відомо, що Теплицька громада була відзначена, як найкраща серед найближчих до неї громад на селекторній нараді при губернаторі області, стосовно перевиконання бюджету за підсумками 9 місяців на 105,3 %.
– Розпочалися роботи з капітального ремонту однієї з будівель, в якій планується розміщення Теплицької сільської ради. Більш ніж чотири мільйони гривень виділено на ці роботи з місцевого бюджету.
-Голова доручив скласти комісію для оприбуткування матеріалів, які залишаються після ремонтних робіт: черепиця та інші будматеріали «Може місцевим жителям матеріали стануть у пригоді», – наголосив голова.Секретар ради Людмила Карат звернула увагу присутніх на правильність і грамотність складання та оформлення документації, а саме запитів, які направляються від структурних підрозділів в раду. Рекомендувала уважніше читати Закони та прийняті радою рішення.
-Відповідальний з техніки безпеки в раді Анатолій Бойчук доповів про вдале проходження навчання опалювачами (27 осіб), які працюють в громаді. Найближчим часом всі отримають необхідні посвідчення.
– В п’ятницю в громаді урочисто привітають працівників соціальної сфери до Дня працівників соціальної сфери України в центральній садибі громади.
