Хто пам`ятає минуле, буде мати майбутнє: в Теплицькій громаді працівники сільської ради власноруч прибрали на старому кладовищі в Теплиці, де є поховання засновників села німців-колоністів
«Саме той, хто пам`ятає минуле, може мати майбутнє», так вважають працівники Теплицької сільської ради. Навесні, кожної п`ятниці, в населених пунктах громади проходили, так звані санітарні дні – суботники, де всі працівники ради власноруч прибирали на територіях сіл.
Привести до ладу стан старого німецького кладовища запропонував заступник Теплицького сільського голови Івана Леонтьєва – Володимир Портянко. І звісно, отримав повну підтримку. Стало зрозуміло, що попрацювати треба не один день.
За розпорядженням голови Івана Леонтьєва, було організовано весь штат працівників ради: працівники культури, освіти, соціального захисту, фінансів та інші, разом зі своїми очільниками відділів.
Отримали доручення керівники та працівники комунальних підприємств ради, підготували техніку, інвентар, та прийнялись за роботу. Голова, заступники голови – весь апарат ради приймали активну участь з інвентарем в руках.
Дійсно, за три заходи вдалося зачистити всю територію. З десяток машин сухостою було вивезено, вирубані порості дерев, кущів бузку (сирени – рус.).
Багатьох родичів покійних на цвинтарі вже немає на цьому світі, хтось виїхав, могили занедбані. Раніше ті, хто мав бажання прибрати могили тут, просто не могли пролізти крізь парості. Тепер все чисто, біля могил, та і в самих огородженнях прибрано.
Наверху кладовища не один десяток вишикуваних старовинних кам’яних пам’ятників з викарбуваними надписами на німецькій мові. Поховання місцевих мешканців дотуються 60-ми роками минулого століття. Напевно, це місце може стати пам’яткою громади, тільки облаштувати треба. Але все це буде після нашої перемоги! Слава Україні!
























