У закладах освіти сіл Теплиця, Веселий Кут та Мирнопілля Теплицької сільської ради пролунав останній в цьому році дзвоник
У Теплицькій територіальній громаді останній дзвоник пролунав 3 червня 2021 року в селах Теплиця, Веселий Кут, Мирнопілля.Після реформи децентралізації в громаді діють в повному обсязі всі школи, які і працювали в даних селах до об’єднання громади:- Веселокутський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з філією в селі Роща;- Мирнопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;- Теплицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;- Садовський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.Святкові лінійки пройшли в спеціально підготовлених локаціях на території школи, в школі і Будинку культури.На сцені Теплицького Будинку культури свої привітання випускникам передав Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв- Дорогі наші діти, ті, хто продовжує вчитися! Вас попереду чекають канікули. Набирайтеся сил і енергії, щоб здоровими прийти в новий навчальний рік. А нашим випускникам бажаю успішно здати зовнішнє незалежне оцінювання, знайти правильний шлях у доросле життя, а головне завжди залишатися людьми.Також голова громади подякував педагогічному складу і всьому колективу школи за роботу, а батьків за виховання дітей- Ця велика кількість грамот, свідчення тому, що є згуртована робота педагогів, учнів і батьків. Висловлюю подяку директору школи Гайдаржи Олені Дмитрівні, – зазначив Іван Леонтьєв і вручив від сільської ради грошові сертифікати і грамоти учням і вчителям.У Теплицькій школі грошові сертифікати 1500 і 1000 гривень отримали два учні за високі досягнення в навчанні (відмінники) і два учні за досягнення в олімпіадах. Також урочисто нагородили грамотами керівників та дітей від відділу освіти Теплицької сільської ради, дирекції школи за участь у позашкільних конкурсах.Всього в Теплицькій школі в 2021 році 157 учнів: випускники 9 класу – 13 учнів, випускники 11 класу – 11 учнів.У Мирнопільському закладі освіти урочиста лінійка пройшла на території школи. Були присутні гості – секретар Теплицької сільської ради Карат Людмила Василівна, староста Мирнопільського старостинського округу Чечоткіна Любов Федорівна, керівник ДНЗ «Сонечко» Стоянова Людмила Семенівна, директор Мирнопільського геріатричного інтернату Ільченко Світлана Іванівна.У Мирнопільській школі найбільша кількість учнів – 182. Випускників 9 класів – 18, одинадцятих – 5. Відмінників двоє. Хлопців із завершенням навчального року привітала секретар Теплицької сільської ради Людмила Карат, передала найкращі побажання, вручила грошові сертифікати відмінникам і переможцям олімпіад.У школі села Веселий Кут разом з філією села Роща 144 учні: Веселий Кут – 137; Роща – 7. У стінах школи попрощалися випускники з молодшими друзями, які в свою чергу висловили найкращі побажання. Підготували учні спільно з учителями цікаву програму і красиве оформлення. В урочистій обстановці від Теплицької сільської ради грошові сертифікати вручила начальник відділу освіти Теплицької сільської ради Марія Василівна Кірчук. На відмінно закінчили навчальний рік в школі села Веселий Кут 3 учні. Випускників 9 класу – 10; випускників 11 класу – 5.Директор Веселокутського закладу загальної середньої освіти Марія Крігер висловила подяку гостям і керівництву Теплицької сільської ради.
























