Теплицький сільський голова привітав працівників поліції
4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року відзначається День Національної поліції України.
Урочисте зібрання з цього приводу відбулось у відділенні №1 Болградського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області (м. Арциз).
Працівників поліції особисто привітали та нагородили грамотами заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області – начальник кримінальної поліції, полковник поліції Олександр Ганжа;
начальник Болградського РВП УНП в Одеській області, полковник поліції Роман Галкін;
голова Болградської РВА Геннадій Бамбура; голови Арцизької, Павлівської та Теплицької громад.
Найкращі побажання та привітання висловив Теплицькій сільський голова Іван Леонтьєв. Нагородив почесними грамотами за сумлінне та професійне виконання службових обов’язків і завдань, пов’язаних із охороною прав і свобод людини, протидією злочинності, підтриманням публічної безпеки та порядку, та з нагоди Дня Національної поліції України:
-Черненко Володимира Євгеновича, помічника слідчого відділення №1 слідчого відділу Болградського РВП ГУНП в Одеській області;
– Карастана Івана Вікторовича, старшого інспектор-чергового чергової частини відділення поліції №1 Болградського РВП ГУНП в Одеській області;
-Бикова Сергія Вікторовича, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Болградського РВП ГУНП в Одеській області;
-Бардука Віталія Петровича, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Болградського РВП ГУНП в Одеській області.
Теплицький сільський голова подякував поліцейським за важку і дуже потрібну працю, вручив подарунок лазерний принтер.








