Публічні бібліотеки Теплицької громади долучилися до вшанування 36 річниці Чорнобильської трагедії
26 квітня 2022 року виповнилося 36 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття. Тоді, у квітні 1986 року радіоактивним цезієм було забруднено 3/4 території Європи. 8,5 мільйонів жителів України, Білорусі, росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення, біля півмільйона з них померли від наслідків радіації. До кінця літа 1986 року більше 90 тисяч осіб було евакуйовано із зони зараження, 81 населений пункт України став безлюдним.






Публічні бібліотеки Теплицької ОТГ долучилися до вшанування 36 – ої річниці Чорнобильської трагедії. З метою гідного відзначення мужності, самовідданості та високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було організовано та проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів: книжкові виставки « Чорнобиль не має минулого часу», « Чорнобильська трагедія – біль України», «Гірчить Чорнобиль крізь роки, гірчить…», година-памяті «Гріх не простимий: Чорнобиль», тематична полиця «Лазуровий пил. Чорнобиль»
