Пришкільні табори вже діють в Теплицькій громаді
Літо не спішить зігрівати нас своїм теплом. Та, не зважаючи на погодні умови та своєрідні «жарти» природи, вже розпочалась програма «Оздоровлення – 2021». З понеділка працюють літні оздоровчі табори з денним перебуванням в закладах загальної середньої освіти Теплицької громади. Дитячі табори відпочинку «Кульбабки» Теплицького ЗЗСО І – ІІІ ст., «Веселка» Веселокутського ЗЗСО І – ІІІ ст., «Сонечко» Мирнопільського ЗЗСО І – ІІІ ст., та «Зелена планета» Садовського ЗЗСО І – ІІ ст. гостинно прийняли своїх маленьких вихованців – учнів початкової школи.
На засіданні сесії депутатського корпусу Теплицької сільської ради були виділені кошти на оздоровлення дітей пільгового контингенту. 112 дівчаток і хлопчиків (учні 1-4 класів) будуть оздоровлюватись на базі чотирьох закладів освіти. Вартість харчування одного дня 35 гривень. До перспективного меню на період оздоровлення заплановано свіжі овочі і фрукти, молочні, рибні страви, які так необхідні дітям для зміцнення та росту дитячого організму. Заклади освіти сіл Веселого Кута, Мирнопілля, Садового, Теплиці за короткий термін встигли підготувати все необхідне для літнього оздоровлення: обладнані спортивні майданчики та ігрові кімнати, заплановані та реалізуються цікаві розважальні, фізкультурно – оздоровчі заходи, свята та спортивні програми. Велика увага в режимі роботи таборів відведена екскурсіям, пішохідним походам, рухливим іграм на свіжому повітрі. Працюють клуби за інтересами, де діти можуть знайти собі заняття до душі.















