Привітання Теплицького сільського голови з Міжнародним Днем захисту дітей
Щиро вітаю маленьких мешканців Теплицької громади з їх святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
В перший день літа 1 червня, ми, дорослі, кожного року разом з вами відзначали це свято на майданчиках, Будинках культури, пришкільних таборах з музикою, солодощами, подарунками. Сьогодні нелегкий час. Наші діти підростають в умовах війни… Поколінню майбутньої України не вистачає дружнього спілкування з однолітками, тепла, а найголовніше мирного неба над Україною!
Час швидко плине. Обов`язок дорослих – не просто зберегти життя дітей, захистити їх від болю та страждань, а й зігріти теплом і наповнити любов’ю кожне дитяче серце, виховати достойних українців, мешканців Теплицької громади, які неодмінно стануть гордістю держави.
Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє! Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Святкові сюрпризи неодмінно для вас сьогодні будуть.
Щастя вам, чистого і мирного неба!
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
