Привітання Теплицького сільського голови з приводу завершення навчального процесу в громаді – свята останнього дзвоника
Шановні школярі, вчителі та випускники!
Від імені сільської ради та виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас – учнів, випускників, вчителів, батьків зі святом останнього дзвоника!
Сьогодні, в останній день весни, освітяни, діти та всі, хто був причетний до освітнього процесу гідно завершили свій фронт. Було важко, але ви вистояли в цих умовах війни. Діти, незважаючи на відстань були поруч з вами, охоплені навчанням. Низький вам всім уклін за це – дорогі педагоги!
Дякуємо учням, батькам, що незважаючи на складні умови, знайшли в собі сили і працелюбність, щоб продовжити навчання дистанційно в умовах воєнного стану.
Пишаємось тим, що багато наших учнів прийняли участь в олімпіадах, районних, обласних та Міжнародних конкурсах, де посіли призові місця.
Теплотою своєї душі та добрими справами підтримують наших захисників, що знаходяться на лінії фронту. Освітяни Теплицької громади, одні з перших надіслали привітання, побажання, подарунки українським захисникам.
Цей рік впевнено можна назвати роком Незламності духу, сили та патріотизму!Адже силою вашої думки, шановні педагоги та теплом душі, твориться майбутнє країни.
Бажаю усім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
