Престольне свято відзначили у Веселокутському старостинському окрузі
Всі православні 12 червня відзначили день памяті первоверховних апостолів Петра і Павла. В цей день завершується багатоденний піст. Церков встановила цю пам’ятну дату на честь Петра та Павла, які розповсюдили християнство по всьому світі. Саме 12 липня в селі Веселий Кут Теплицької громади відзначили престольне свято. На території села декілька років тому з`явився дуже гарний храм, збудований та освячений на честь святих Петра і Павла. На сьогодні це, можна сказати, пам`ятка архітектури Теплицької громади.
Святкову літургію в храмі очолив благочинний Арцизького округу Василь Гасинець в спів служінні з настоятелем храму протоієреєм Іллею Чолак та представниками духовенства. Розділили свято з місцевими мешканцями гості села, які з’їхались з різних куточків нашого регіону. Після завершення хресної ходи свої привітання виразили присутні на святі староста Веселокутського старостинського округу Анастасія Ліцкан, депутат Одеської обласної ради Олег Кампсамун та деякі прихожани. Настоятель храму подякував всім хто жертвують на храм та запросив на святкову трапезу.





