Працівники культури Теплицької громади прийняли участь в обласному семінарі
12.04.2022
Працівники публічних бібліотек Теплицької сільської ради 12 квітня прийняли участь в онлайн-семінарі “Бібліотеки Одещини у мирний час (2021р) і особливості діяльності у реаліях воєнного стану (2022р)” за участі спікеров Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки, КУ Одеська обласна бібліотека для юнацтва, Одеська обласна бібліотека для дітей.
З досвідом роботи медіа центрів Одещини поділилася у своєму виступі Любашівська публічна бібліотека.
Менеджер зі співпраці з бібліотеками видавництва «Віват» ознайомили присутніх з переможцями – виданнями мистецького конкурсу “Книжкові проекти до 30 річниці Незалежності України”(2021р)



