Нарада культпрацівників
У залі Теплицького Будинку культури 30 квітня 2021 року була проведена нарада культпрацівників з ініціативи Теплицького сільського голови Івана Леонтьєва. Основна мета – роз’яснити працівникам культури структуру діяльності створеної громади. Раніше Будинку культури і клуби підпорядковувалися сільським радам, а бібліотеки були структурними підрозділами відділу культури РДА. Іван Леонтьєв в черговий раз зазначив, що сьогодні в Теплицької громаді створені і діють відділи, в тому числі і відділ культури, який очолює Марина Чернишова. Тобто і бібліотеки, і клуби та Будинку культури, що діють на території Теплицької громади безпосередньо входять в структуру відділу культури Теплицької сільської ради. У свою чергу Марина Чернишова озвучила плани проведення Дня пам’яті і примирення, а також Дня перемоги. 8 травня на території Веселокутський старостинського округу відбудеться мітинг та покладання до пам’ятника загиблим воїнам з присутністю фахівців усіх структурні підрозділів Теплицького сільської ради та громадськістю. На завершення керівник громади подякував культпрацівників за роботу, привітав усіх з наступаючими святами і побажав міцного здоров’я.



