Затишна громада: в Мирнопільському старостинському окрузі Теплицької громади провели масштабний суботник
Наприкінці тижня вже вдруге щоп’ятниці в селі Мирнопілля згідно прийнятого розпорядження Теплицького сільського голови Івана Леонтьєва, щодо проведення в громаді місячника благоустрою, тривають масштабні роботи з наведення санітарного порядку.
В цьому питанні, як і взагалі завжди було – мирнопільці проявили себе на відмінно. Разом, як завжди! Працівники школи-ліцею, дитячого садочку, весь старостат на чолі з Любовію Чечоткіною, працівники відділу архітектури та ЖКХ з автотехнікою, культури, геріатричного інтернату та багато інших.
-Всім нам хочеться, щоб навколо нас було красиво і затишно. Протягом тижня техпрацівники ліцею наводять лад навколо шкільної будівлі. Хто бував у нашому ліцеї, знає, яка це велика територія, – зазначили працівники школи. – 8 квітня, у п’ятницю, весь колектив школи відгукнувся на прохання старости села Чечоткіної Л.Ф. і розпочав прибирання старого сільського кладовища, що знаходиться між ліцеєм та церквою.












Багато роботи зроблено в селі, але треба ще попрацювати. Наступний масштабний вихід планують зробити вже в п’ятницю 15 квітня.
