Заступник Теплицького сільського голови взяв участь у селекторній нараді під головуванням начальника Одеської ОВА
08 листопада була проведена селекторна нарада з головами районних вiйськових адміністрацій, районних, сiльських, селищних та міських рад за участю начальника Одеської обласної державної адміністрації Максима Марченко. В Болградській РВА в очному форматі зустрілись начальник РВА Геннадій Бамбура та голови громад району, щоб прийняти участь в обласній селекторній нараді. Від Теплицької громади прийняв участь заступник Теплицького сільського голови Володимир Портянко.
На початку наради начальники районних військових адміністрацій проінформували про стан справ у районах Одеської області.
Надалі підійняли такі питання:
1. Про виконання місцевих бюджетів Одеської області за 10 місяців поточного року та очікувані підсумки 2022 року в умовах воєнного стану.
2. Про проблемні питання організації процесу облаштування місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб.
3. Про стан підготовки стаціонарних пунктів обігріву до розгортання у разі виникнення надзвичайної ситуації на території Одеської області.
4. Про стан роботи щодо захисту об’єктiв критичноï iнфраструктури областi.
5. Про стан підготовки та утримання захисних споруд для цивiльного населення Одеської області та їх підготовки до експлуатації в зимовий період.


