В Садовому Теплицької громади висадили біля 400 саджанців для майбутнього парку
В селі Садове Теплицької громади з максимальною користю використовують теплі останні осінні дні.
Велика територія майбутнього парку в центрі села між місцевим клубом та храмом в минулі роки була спланована для парку. Вимостили плиткою доріжку, яка в прямому сенсі з`єднала дві паралельні вулиці села, встановили зручні лавочки для сидіння та місця – майданчики для проведення дитячих розваг та різних заходів.
З початку року в Теплицькій сільській раді депутати прийняли програму з озеленення громади та заклали кошти. З цього фонду придбали 375 саджанців для парку в Садовому.

Напередодні Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв разом зі старостою Оленою Глуган, директором Садовської школи Галиною Оніщук та начальником відділу освіти Марією Кірчук оглянули територію, де планувались зелені насадження. Староста села Олена Глуган розповіла, що спільними зусиллями мешканців за кошти зібрані с проведеної в селі благодійної акції купили та посадили саджанці квітів – троянд. Підготували місце для молодих дерев.
25 листопада староста Олена Глуган організувала небайдужих односельців, підтримала місцева агрофірма «Дністровська». Спільними зусиллями висадили 375 саджанців кущів та дерев, придбаних місцевою радою. Найближчим часом благоустрій парку продовжиться.















