В перший день квітня в селі Теплиця організовано білили дерева
02.04.2022
Згідно розпорядження Теплицького сільського голови №57/2022-СР від 30 березня 2022 року «Про наведення санітарного порядку та проведення Дня довкілля на території Теплицької сільської ради» в період з 1 квітня до 30 квітня 2022 року проводитиметься місячник по наведенню санітарного порядку та покращення благоустрою на території Теплицької сільської ради.
1 квітня в селі Теплиця працівники апарату Теплицької сільської ради та структурних підрозділів організовано побілили дерева в парковій зоні села, а також уздовж центральної вулиці. Міст на ділянці автомобільної дороги при в’їзді в село теж оновлено фарбою. Матеріали для роботи та інвентар працівники за власної ініціативи придбали самостійно.


















