Відбулась апаратна нарада
В Теплицькій сільській раді відбулась апаратна нарада при голові Іване Леонтьєві.
Основні тези.
В громаді продовжується навчання учнів шкіл у формати офлайн (за партами очно) та змішаною формою, діти за бажанням батьків обирають вид здобування освіти.
Голова ради дав доручення начальнику відділу освіти Марії Кірчук підготувати листи на сесію місцевої ради, що відбудеться у лютому та клопотання на Болградську РВА, щодо виділення коштів для облаштування укриттів дитячих садків громади.
Начальнику відділу архітектури, ЖКГ та земельних відносин доручено надати голові листи, які направлялися з ради до відповідних інстанцій, щодо пересування маршрутного таксі Мирнопілля – Арциз.
В громаді продовжується робота, щодо мобілізації населення до служби в ЗСУ.
Голова нагадав начальнику фінансового відділу Надії Кураловій про планування на новий бюджетний рік додаткового фінансування районного територіального Центру комплектування (військомат).
Впродовж тижня голова планує провести нараду з землекористувачами (фермерами) Теплицької громади.
На нараді поінформовано начальників структурних підрозділів ради та старост про прийняту постанову щодо обмеження виїзду за кордон посадовцям та держслужбовцям.
Виїзд за кордон народних депутатів та депутатів місцевих рад, суддів, прокурорів, державних службовців, заброньованих працівників та інших категорій осіб, може здійснюватись виключно у службове відрядження.
На постійному контролі робота Пунктів Незламності в громаді.
Ситуація с водопостачанням в селі Теплиця стабілізується.
