Водохрещі купання на Мирнопільському ставку: холодний вітер не став на заваді!
Не перший рік на Мирнопільському ставку, що розташований на території Теплицької громади Болградського району, у день Хрещення Господнього проходять заходи та хрещенські купання. Ініціатори та організатори заходу ПП «Артал», керівник якого і є орендарем водойми.
Охайно біля ставку не тільки на Водохрещення, тут обладнаний місток, місця для купання. Це єдина водойма на території колишнього Арцизького району, яка має дозвіл на занурення в ополонку.
19 січня 2022 року освячення води на ставці провів протоієрей Олег, настоятель храму Св. Миколи села Павлівка та отець Деонісій храму Усіх Скорботних Радість міста Арцизу.
Як відзначили місцеві «моржі», цього року, незважаючи на плюсову температуру, відчуття холоду були сильнішими, ніж у минулі при -10. Біля так званої Водної станції зібралися багато православних християн Теплицької, Павлівської та Арцизької громад. З року в рік, саме тут бажаючі вважають за краще зануритися у води ставка і, як свідчить народне повір’я, змити всі гріхи. Перед зануренням у ополонку прийнято тричі перехреститися і зануритися зі словами: “В ім’я Отця і Сина, і Святого Духу”. Занурюватися треба тричі, осіняючи себе хрестом і молитися. Смачний гарячий глінтвейн, юшка, мамалига з усіма складовими була надана всім без винятку. Люди приїхали колективами підприємств та організацій. Були присутні представники Теплицької громади разом із головою Іваном Леонтьєвим.
Щороку за безпекою під час занурення стежать рятувальники.












