Виїзний прийом в Садовому
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв провів виїзний прийом в Садовскому старостинському окрузі Теплицької сілської ради.
Люди звертались з особистими питаннями стосовно землі, працевлаштуваня, надання матеріальної допомоги та медичного обслуговування.
Місцеві медики та відвідувачі Садовського ФАПУ просять покращити матеріально-технічну базу фельдшерсько-акушерського пункту. Придбати кушетку та інші меблі для зручності.
Для інформації: Теплицька амбулаторія та ФАПИ в старостинських округах громади підпорядковані коммунальному некомерційному підприємству «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».
Теплицька сільська рада здійснює співфінансування доплат місцевим медикам.
В Теплицькій громаді є Теплицька амбулаторія з сімейним лікарем та ФАПИ в старостинських округах. Є рішення сесії ради про створення ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТЕПЛИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ». Але поки в Теплицькій громаді немає бажаючих медиків очолити цей центр. Керівництво громади працює над пошуком медика сімейної медицини для роботи та покращення умов надання медичних послуг в громаді. Тоді і матеріально- технічна база за рахунок місцевого бюджету буде покращена.
Всі питання голова разом зі старостою Оленою Глуган взяли в опрацювання.





