Апаратна нарада
Чергову апаратну нараду провів голова Теплицької сільської ради Іван Леонтьєв з начальниками структурних підрозділів та старостами 30 травня 2022 року. О 9.00 присутні вшанували пам’ять – загальнонаціональною хвилиною мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Основні тези
31 травня по всій Теплицькій громаді освітянами завершено навчальний рік. Начальник відділу освіти Марія Кірчук доповіла про проведені онлайн заходи.
Обговорили можливість облаштування бомбосховищ в навчальних закладах. Буде створена комісія. Без наявності місць укриття школи з 1 вересня не зможуть працювати очно.
Починається відпускна кампанія у вчителів. Всі цього року підуть у відпустку на 24 дні. Наступні літні місяці вчителів планують перевести на 2/3 окладу чи зарплати, поки вирішується.
Керівникам комунальних підприємств доручено попрацювати з боржниками. Всім зрозуміла важка ситуація в країні. Мешканців Теплицької громади просять з розумінням поставитися до сплати за воду, від цього залежить її наявність в домівках.
Секретар ради Людмила Карат зауважила, що відповідні спеціалісти сільської ради і надалі будуть ходити по домоволодіннях, пропонуючи сплатити податок за землю. Результати роботи в цьому напрямку вже є. «Наповнювати бюджет – це наш прямий обов’язок, задля розвитку громади», – зазначила секретар ради. У випадку постійної несплати податку, матеріали на боржників будуть передані у відповідні служби.
Обговорили питання засипки ям на центральній дорозі в селі Мирнопілля.
Начальник відділу культури Марина Чернишева доповіла про стан заходів, які постійно відбуваються онлайн, а також повідомила про індивідуальні розваги з подарунками, що відбудуться в громаді до Дня захисту дітей 1 червня.
Начальник відділу надання соціальних послуг Ольга Дімова поінформувала присутніх, що всі діти-інваліди, які мешкають в Теплицькій громаді, отримають до 1 червня подарунки.



