Апаратна нарада
Щотижневу апаратну нараду в Теплицькій сільській раді провів голова Іван Леонтьєв. В період воєнного стану, в якому знаходиться країна, і тематична направленість нарад змінилась. Працівники сільради працюють в режимі 24/7 і завжди знаходиться на зв`язку в телефонному режимі, у вихідні здійснюється чергування. В громаду продовжують прибувати внутрішньо перемішені особи. Всі реєструються в місцевому ЦНАПі та отримують довідки про «переміщену особу», яка дає змогу отримати допомогу від держави.
Голова громади довів до відома присутніх та звернувся до старост з приводу проведення роз’яснювальної роботи стосовно відмови населення від супутникового телебачення, а саме від антен. Як зазначили в Болградській військовій адміністрації, що треба пояснювати населенню про необхідність переходу до офіційного оператора супутникового телебачення, який не транслює російські канали. Мешканці району можуть просто змінити тюнер, налаштований на необхідні телеканали. Або придбати Т2.
Голова громади пояснив про кримінальну відповідальність за розповсюдження пропаганди.
В громаді продовжують формувати продуктовий резерв та направляти допомогу військовим ЗСУ.



