Апаратна нарада при голові Теплицької громади
24 жовтня відбулась апаратна нарада начальників структурних підрозділів, старост, директорів комунальних підприємств при голові Теплицької сільської ради Іване Леонтьєві.
Докладно Іван Леонтьєв розповів про нараду за участю начальника департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександра Лончака, заступника начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігоря Ткачука. За результатами наради Іван Леонтьєв начальнику відділу освіти дав відповідні доручення, а саме:
- на цьому тижні розрахуватися з підрядними організаціями, які виконують роботи по замовленню відділу освіти Теплицької сільради;
- спільно з відділом фінансів прорахувати залишки освітньої субвенції, для раціонального використання до кінця року;
- перевірити охоплення дітей громади навчанням;
- провести в укриття Інтернет;
- всім викладачам проводити навчання у випадку (онлайн) з робочих місць;
- перевірити ведення електронних журналів та щоденників.
Старости доповіли про стан заміни табличок з новими назвами вулиць в селах.
Голова повідомив, що поки вуличне освітлення буде відключено, до особливого розпорядження.
В селі Садове привезли нову водонапірну башту. Плануються роботи по її встановленню.
Директор КП «Акватік» доповів про велику кількість поривів водопровідної мережі. Ремонтні роботи продовжуються. Голова дав доручення підготувати на сесію інформацію про необхідну кількість заміни водопровідних мереж.
Буде видане розпорядження: на час воєнного стану голова ради проводитиме особистий прийом раз на тиждень в селах громади.



